Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Server cs destul de bun!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Daisho
Players
Daisho


Mesaje : 11
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 8:59 pm

cs.e-z.ro

Admini responsabili, playeri prietenos si e o comunitate care,dupa parerea mea merita macar vizitata!
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Re: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 3:09 pm

serverul este bun nu bun foarte bun dupa parerea mea k altfel nu mai ramaneam admin acolo Smile probleme sunt cu uni admini dak nu stiti sa ii abordati ... dar in rest sunt ok Smile deci connect cs.e-z.ro / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Re: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 3:19 pm

sti ce daisho servere sunt multe si bune , dar cea mai mare problema la toate aceste sv mari cu playeri multi sunt admini dak nu au admini responsabili nu au facut nimic asa k eu zic sa mai asteptam (putin zic eu) si o sa avem PROPRIUL SERVER al clanului Smile dar mai dureaza zic eu .....
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Re: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 6:40 pm

cel mai bun server pe care am jucat si pe care am avut admin serverul prietenului meu boby Smile Razz connect e0s.sytes.net !!!
Sus In jos
bL4ck ang3L
Administrator
Administrator
bL4ck ang3L


Mesaje : 195
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Re: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 8:16 pm

Done !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Server cs destul de bun! Empty
MesajSubiect: Re: Server cs destul de bun!   Server cs destul de bun! Icon_minitime

Sus In jos
 
Server cs destul de bun!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Perioade de inactivitate pe server/forum
»  redirect server
» Propuneri legate de server!!!
» SERVER NOU DE CS !!! VOLTEAM.TOOLZ.RO
» mah dc nu putem intra pe server?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: ~Cos gunoi~ :: ~Cos gunoi~-
Mergi direct la: