Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Acest admin nu isi face treaba

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
L3v3lUPzOr
Players
L3v3lUPzOr


Mesaje : 28
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 32

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 7:23 am

Deci acest admin pe nume Lucky , nu isi face treaba mai deloc , ieri seara pe la 9 , 9 si ceva a intrat pe server cu un nume total diferit ceva kidd , a inceput sa injure pe v@ly cu sms .... si a luat gag , dupaia il tot chema pe razzor pe mess , presupun sa ii scoata gag ca sa poata vorbi , a iesit un timp cat mapa a fost schimbata pe awp_bycastor32 iar dupa aceea a intrat dinou si a inceput sa ii zica lui razzor stf.. si multe alte chestii , pe mine ma facut prost pentru ca eu iam zis de 2 ori sa pastreze un limbaj decent dar el tot continua si am fost nevoit sa ii dau gag 5 min , dupa ce ia trecut gag la facut pe razu96 bot , tot pe numele kid'... si dupa aceea si'a schimbat numele in lucky si incepuse sa comenteze la mine ca de ce iam dat kick lu andreea , dar ea statea spectator si nu facea nimic , am si dovezi nu am vrut sa o pun ca o reclamatie pentru ca nu vreau sa ii fac rau acestui copil , vreau doar sa va demonstrez ca unii admini sunt foarte incompetenti ! DOVADA O SA TI-O DAU PE MESSENGER N4NOT3CH CA SA NU INCARC CA SUNT FOARTE MULTE
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 9:18 am

Rau tot ai facut cu toate ca nu ai vrut!
Daca se dovedeste ca ceea ce zici tu este adevarat , domnul Lucky o sa primeasca REMOVE fara sa se mai poata intoarce inapoi deoarece ca si in cazul lui melc a facut mult prea multe prostii si l-am iertat de mult prea multe ori !
Level vreau sa mi dai dovezile pe Y!M !
Topic Mutat la Reclamatii Admini!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
L3v3lUPzOr
Players
L3v3lUPzOr


Mesaje : 28
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 32

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 9:21 am

Haide pe Y!M sa iti dau dovezile
Sus In jos
Valy™
Moderator Global
Moderator Global
Valy™


Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/11/2010

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 10:29 am

Aratanile si noua sa le vedem. Punele pe forum . Deaia iai facut reclamatie.
Sus In jos
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:44 pm

da si eu sunt curios sa aflu cum injura ala Smile)
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 10:21 pm

GATA ! A primit REMOVE si am terminat cu offtopicu!
T.C
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Acest admin nu isi face treaba  Empty
MesajSubiect: Re: Acest admin nu isi face treaba    Acest admin nu isi face treaba  Icon_minitime

Sus In jos
 
Acest admin nu isi face treaba
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce ai face daca...
» Cerere admin!
» cere admin nexT ^
» Admin Showip
» Admin Showip!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Reclamati-
Mergi direct la: