Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Fakehlds Bune de nimic !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
L3v3lUPzOr
Players
L3v3lUPzOr


Mesaje : 28
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 33

Fakehlds Bune de nimic ! Empty
MesajSubiect: Fakehlds Bune de nimic !   Fakehlds Bune de nimic ! Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:12 pm

M-am tot zbatut sa aflu de ce de 2-3 zile incoace numai redirectionez nici macar 1 om , si am citit sute si sute de pagini de pe 10 de forumu-ri , am inteles ca redirectele fake nu sunt bune deloc , kitt ca nu iti mananca resurse multe cum faceau cel vechi , acestea au o mare disputa cu detinatorii valve, care pe drept , pe nedrept au inchis unele masterservere de la care noi nu redirectionam , si aceste fake floodeaza foarte mult retelele de internet si valve au inceput sa scoata usor , usor fiecare update si fiecare fake de pe ip , au blocat ip-urile ca sa nu se mai poata transmite pachetul de date al serveru-lui catre masterserver , si uite asa in cam 2-3 saptamani toate severele de cs clasic nu o sa mai fie full ! EU VA PROPUN SA REVENIM LA REDIRECTELE VECHI , CA NU MURITI CA MANANCA RESURSE , DACA ATI VRUT ADMIN ACUM INTRETINETI-L , SI NU MANANCA NICI ACELE RED . O MULTIME DE RESURSE , ASA CA PAREREA MEA AR FI SA FACEM ROST DE CELE VECHI SI SA LE DAM DRUMU CAT MAI MULT POSIBIL , NU SA STAM PE MESS SI DACA E SA VA INTREBAM DE CE NU DATI DRUMU LA REDIRECTE CA ,,AAAA ACUM AM VENIT , SAU CA FAC DUS , SAU AM TREABA " NU CRED CA O SA VA CREADA NIMENI , DECI N4NOT3CH SA INCERCAM CAT MAI REPEDE SA FACEM ROST DE REDIRECTELE VECHI PANA NU O SA PIERDEM DE TOT PLAYERI , SI O SA BLOCHEZE TOATE IP-URILE !
DECI IN 42 DE MIN 8 DROPURI URAA .
SI DE PROBLEMA ACEEA , CAT TIMP REDIRECTIONEAZA , NU ARE ROST SA DAM DRUMU LA CELE VECHI , DAR CAND INCEP IARA SA NU MAI REDIRECTIONEZE O SA LE DAM


Ultima editare efectuata de catre L3v3lUPzOr in Mar Ian 11, 2011 7:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Fakehlds Bune de nimic ! Empty
MesajSubiect: Re: Fakehlds Bune de nimic !   Fakehlds Bune de nimic ! Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:05 pm

Pot si acum sa fac rost de redirecte vechi + evidenta dar cum ai zis si tu fiecare admin gaseste cate un motiv ca sa nu le tina .... DAR o sa fac in felul urmator imediat ce am dat drumu la domeniu o sa bag si redirectele + evidenta ca in momentul de fata nu am cum sa pun evidenta la ele , deoarece nu pot sa adaug link-ul de evidenta pe acest forum!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
 
Fakehlds Bune de nimic !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» multe pluginuri si bune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Anunturi-
Mergi direct la: