Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 dc uite care e situatia

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dement
Banned
Banned
dement


Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/01/2011

dc uite care e situatia Empty
MesajSubiect: dc uite care e situatia   dc uite care e situatia Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 4:58 pm

man uite care e faza nam fost la momentul banului pe sv findca vroiam sa vf cu MyS^ pe mess si am intrat 2 sec si dupa am primit ban daca nu sti sa adminezi intra pe RECLAMA/STERS sa vezi admini cum trebuie nu cacat pansat dai un ban si esti admin bun ca tine si Ady 13 e mai codat ca tot sv ieri aeva silent aim si radea cand iam zis ady13 mai joci cu coduri gen (silent aim,wallhack) il stiu prea bne pe ady asa ca mai taci si u din gura un cacat cu ochi esti si ma pis pe el de warn care mil dati nu pot face alt cont sau ce u nu ma sti pe mne cand imi pun ceva in minte nu imi mai iese pana nu reusesc Wink asa ca lasate de cs ca esti praf ce ar fi sa dai la tot sv ban k ta dat die un heed shoot
Sus In jos
dement
Banned
Banned
dement


Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/01/2011

dc uite care e situatia Empty
MesajSubiect: Re: dc uite care e situatia   dc uite care e situatia Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 5:07 pm

si ce a zis celalatl admin sa vi cu dovada si inca ceva uite dovada ca sunt god pe ... ca sa nu mai fac reclama. Daca te iei dupa ceilalti playeri ca alti au cod . daca tas zice sa sati in fantana ai sari :S:S hai mah lasama in pace ca te crezi zeu pe sv cand intri Wink


] amx_who
>>>>>TrusTHosT<<<<<
-----[1]Owner-----
-----[2]God-----
TrusT | DeMEnT
TrusT | cosi
-----[3]Administrator-----
-----[4]Moderator-----
-----[5]Slot-----
>>>>>TrusTHosT<<<<<
Sus In jos
ady13
Moderator Global
Moderator Global
ady13


Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti-Ploiesti

dc uite care e situatia Empty
MesajSubiect: Re: dc uite care e situatia   dc uite care e situatia Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 7:01 pm


] amx_who
>>>>>TrusTHosT<<<<<
-----[1]Owner-----
ady13
-----[2]God-----
TrusT | cosi
-----[3]Administrator-----
-----[4]Moderator-----
-----[5]Slot-----
>>>>>TrusTHosT<<<<<

si eu sunt owner =))


uite si demo aici... silent aim clar : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


si sunt obisnuit sa fiu facut codat, nu ma supara cu nimic, char ma bucura Smile), toti imi zic asta, si mi-au fost facute 100 + SS si zeci de demo de cand joc eu CS dar nici o dovada ca joc codat...
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

dc uite care e situatia Empty
MesajSubiect: Re: dc uite care e situatia   dc uite care e situatia Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 7:22 pm

Nu am ce sa-i explic unu copil i...t si ter.....t ca tine ca ma scoti din sarite ! am dat banul ca aveai aim si punct si daca zici ca esti God ramai acolo la sv tau cu oameni tai si lasa ne pe noi !
T.C @ banat si pe forum !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





dc uite care e situatia Empty
MesajSubiect: Re: dc uite care e situatia   dc uite care e situatia Icon_minitime

Sus In jos
 
dc uite care e situatia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  psicile care se cearta tare faza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Cereri ban / unban-
Mergi direct la: