Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Cerere admin InFeCt`

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
InFeCt`
Players
InFeCt`


Mesaje : 3
Data de inscriere : 19/12/2010

Cerere admin InFeCt` Empty
MesajSubiect: Cerere admin InFeCt`   Cerere admin InFeCt` Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:35 am

Nume : Alex/ InFeCt`
Varsta : 21
Timp Petrecut pe server : 1 saptamana
Experienta Admin : 2 ani
Detii Steam : nu
Motivul pentru care vrei slot/admin : vreau sa ajut comunitatea,sa aduc playeri,si sa invat lumea cum sa se comporte adecvat pe un server de cs
Gradul pe care il vrei: admin
Esti dispus sa ti redirecte?Daca da cate poti sa ti? : da / multe...
De la cine ai auzit de server ?: cautand servere de fy_snow si l-am gasit pe acesta si mi-a placut foarte mult
Y!M: drutu_alex
Sus In jos
benzo
Players
benzo


Mesaje : 30
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Cerere admin InFeCt` Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin InFeCt`   Cerere admin InFeCt` Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:40 am

pro....dar ai grija cu limbaju pe sv ...si sa te vedem la red ... mei infect u crezi k dak nu mai intri u pe sv nu mai intra nimeni ? ... aici nu se tine cu forta aici intri cand vrei ...pleci cand vrei


Ultima editare efectuata de catre benzo in Dum Dec 19, 2010 5:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
[V.!.P] GaBy-9
Players
[V.!.P] GaBy-9


Mesaje : 10
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 30
Localizare : V0lunTaRy

Cerere admin InFeCt` Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin InFeCt`   Cerere admin InFeCt` Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:20 pm

Contra!
Joci pe acest sv de doar 2 zile la halul in care te comporti pe sv nus daca aceea varsta care ti-ai pus-o este adevarata ptr ca de multe ori te-am vazut injurand alti playeri inclusiv pe mn, ceea ce rezulta lipsa de respect, sunt de parere ca nu avem nevoie de astfel de indivizi..
Sus In jos
InFeCt`
Players
InFeCt`


Mesaje : 3
Data de inscriere : 19/12/2010

Cerere admin InFeCt` Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin InFeCt`   Cerere admin InFeCt` Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:31 pm

1. NU AI DE UNDE STI CE VARSTA AM....DOAR DACA AI VREUN CERTIFIKAT ATUNCI SI VB CU MN
2.BAFTA DE PE SERVER....JUR CA NUMAI JOC.... PIERDETI PLAYERI ..... AVEAM DE GAND SA ADuC INK 3 PLAYERI





BAFTA..IMI PLACEA SERVERUL PANA SA APARA VALY
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin InFeCt` Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin InFeCt`   Cerere admin InFeCt` Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin InFeCt`
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin L3v3lUPzOr
» Cerere admin!
» Cerere admin
» cerere admin kiss you
» Cerere Admin By *raNNNdY*.;x

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Cereri slot/admin-
Mergi direct la: