Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
bL4ck ang3L
Administrator
Administrator
bL4ck ang3L


Mesaje : 195
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeMier Dec 08, 2010 1:18 pm

Ma rugat Crocodilu sa postez in locul lui cu parere de rau ca se retrage din aceasta comunitate !!
RAS: Nicio problema man stai linistit nu tinem pe nimeni cu forta fiecare e liber sa aleaga ce vrea bafta si sa ne auzim cu bine !!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Am postat retragerea lu aka4^0ne pe motiv ca are netu foarte prost si nu poate intra pe servar ca are lag mare
RAS: Cum am mai spus fiecare este liber sa faca ce vrea bafta in continuare


Ultima editare efectuata de catre bL4ck ang3L in Joi Dec 09, 2010 7:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeJoi Dec 09, 2010 10:53 am

cum a zis si black nu tinem cu forta pe nimeni ,fiecare e liber sa aleaga ce vrea ! bft in continuare
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeVin Dec 10, 2010 12:07 pm

da ma sigur de aia imi da boby in fiecare luna 30 RON si ma implora sa raman pe sv si imi plateste el partea mea de host doar ca sa raman ca cica sunt de departe cel mai imp om de pe server Smile)
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeVin Dec 10, 2010 12:22 pm

Smile)) gura ma Smile)) butule mai bine fa in asa fel si mai intra pe server ! nu mai comenta aiurea Smile))
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 9:41 pm

as vrea sa imi stergeti adminu ... ptk nu mai suport unii dintre admini care miau bulit PC de 2 ori ! nu stau sa repar PC din sapt in sapt pt un admin . VREAU REMOVE ! MA RETRAG ! O SA IMI STERG SI CONTU DE PE FORUM !
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 12:20 pm

ok bft !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Empty
MesajSubiect: Re: Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne   Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne Icon_minitime

Sus In jos
 
Retragere Crocodilu !! & Retragere aka4^0ne
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» retragere<<b3nzo>>
» Creatii Own By Ramon (Crocodilu)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: ~Cos gunoi~ :: ~Cos gunoi~-
Mergi direct la: