Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Reclamatie adusa lui MeLc

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
2Pac-Apocalypse
Players
2Pac-Apocalypse


Mesaje : 79
Data de inscriere : 17/07/2010

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 8:57 pm

Nume :2Pac-Apocalypse

Ip : dinamik

Motivul: Man adinul MeLc mi dat slay pt k cautam BMB dupaia ma avertizeaza k tr sa pun bmb dar eu nu campam ci cautam BMB, dupacea recunosk lam facut "but" si mia dat llama, din cauza k tineti admini k el nu aveti playeri pe servar a dar pa vreo 2-3 playeri la bot dak sa le dea ban, eu stiu k nu se procedeaza asa ci tr sai faca ss,demo etc. nu sa dea la vot Mad

Eu man vreau sa va ajut sa va fac redirecte FB pt servar vostru sau un cs personalizat servarului vostru

Sus In jos
ady13
Moderator Global
Moderator Global
ady13


Mesaje : 42
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti-Ploiesti

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:05 pm

eu te cred, dar fara SS sau demo ca dovada nu rezolvi nimic
Sus In jos
KnP-deeDEE
Players
KnP-deeDEE


Mesaje : 67
Data de inscriere : 26/11/2010

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:27 pm

asa Very Happy
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:45 pm

nu ca deja ma exaspereaza cativa admini noi si in scurt timp daca nu isi modifica comportamentul pe server , mentalitatea si felul in care admineaza o sa le dau redbull sa prinda aripi (mai pe romaneste o sa si ia zboru) si cu asta am incheiat ! Si ma potoliti va cu reclamatiile ca in 2 zile a-ti facut 20000 de reclamatii ce aveti Neutral + MAI CITITI SI VOI ADMINILOR REGULAMENTUL SERVERULUI DUPA FORUM CA DIN CATE VAD EU NU IL STITI DELOC !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
KnP-deeDEE
Players
KnP-deeDEE


Mesaje : 67
Data de inscriere : 26/11/2010

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:52 am

stii ce zic yo n4n0t3ch sa ne facem mai putine grizi aa esti admin si ai folosit comezi pe mine gata reclamatie si mai multe redirecte deschise si Fa sau sa lucram la un Mass belea care sa atraga playerii.Si dak ai pune si Radi si ceva de craciun ar fii belea:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:47 am

Si in primul rand 2pac am dat la vot pe un player care a avut llama si a iesit si s-a reconectat in niciun caz nu am dat pe 2 sau 3 playeri cum zici tu acolo .... dar mrg... Si tie ti-am dat slay ptk am zis de vreo 10 ori bmb iar tu stateai in baza.0
Sus In jos
2Pac-Apocalypse
Players
2Pac-Apocalypse


Mesaje : 79
Data de inscriere : 17/07/2010

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 4:48 pm

1. nu ai zis nici o data BMB miai dat din prima slay
2. nu eram in baza
Sus In jos
bL4ck ang3L
Administrator
Administrator
bL4ck ang3L


Mesaje : 195
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 5:47 pm

Bahhh ajunge gata cu reclamele aiurea daca ai luat slay faci reclama va-ti invatat prost iar fara dovada reclamatia Nu se ia in considerare
Topic closed !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie adusa lui MeLc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie adusa lui MeLc   Reclamatie adusa lui MeLc Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie adusa lui MeLc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie melc...
» Reclamatie pentru Melc
» De la MeLc:D pt slow
» Melc a revenit !!!
» Reclamatie by $p!d3r

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Reclamati-
Mergi direct la: