Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Reclamatie pentru Voltam#Stefan..

In jos 
+2
Valy™
$p!d3r
6 participanți
AutorMesaj
$p!d3r
Players
$p!d3r


Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva an cTa

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 11:26 am


Nume :Volteam#Stefan_...


Ip :nu la stiu Very Happy nu lam vazut

Motivul: Destroy la 1 player fara motiv

Dovada :L-am antrebat dc a dat destroy si el zice ca avea cod si nici nu i-a facut ss,demo Dovada sunt catva playeri intrati
Sus In jos
Valy™
Moderator Global
Moderator Global
Valy™


Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/11/2010

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 12:44 pm

zi numele la playeri respectivi daca tot zici ca ai martori
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 8:50 pm

1 la mana spider cam multe reclamatii
2 la mana e si serverul lui si daca el crede ca cineva avea cod si ia dat destroy ban etc etc fara dovada nu vad care e problema , si la urma urmei daca nu era el sa plateasca la server cu mine tu nu mai aveai pe ce sa joci asa ca potolestete cu prostiile astea ca ne suparam!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:37 pm

ba eu am crezut ca ai glumit cand ai zis ca mi faci reclamatie ... hai sa incerc sa ti explic : eu am vreo 7-8 ani experienta la cs si cred ca de cand joc cred ca pot sa mi dau seama cand cineva are cod (apropo daca nai vazut eram spec de vreo 1-2 min si ma uitam pe el ) , al 2 lucru e ca de ce sa stau sa fac poze cand stiu ca cineva are sigur sigur COD ( dupa vreo 10 min mai a intrat si unu cu speed si am procedat la fel tot destroy ) si ala codat paote sa iasa si sa scape doar cu ban , asa primeste si fuckoff si destroy , macar se chinuie putin incercand sa si bage csu la loc Wink

sper ca m-am facut inteles .. in locul tau as avea mai degraba grija cum adminezi tu ca am vazut ca esti putin "paralel" ca admin
Sus In jos
RaZu96
Administrator
Administrator
RaZu96


Mesaje : 139
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : VoLunTeXa$

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 12:24 pm

$p!d3r faci cam multe reclamatii , atunci knd miai facut mie tot tu ma injurasei si tot tu ai facut .. mai usor cu limbaju Wink
Sus In jos
bL4ck ang3L
Administrator
Administrator
bL4ck ang3L


Mesaje : 195
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 2:15 pm

$p!d3r inca o gresala si ZBORI !!
Admini care nu isi vad de treaba lor si nu respecta gradu cel mai mare pe sv vor zbura din aceasta comunitate,am vazut ca nu stiti sa respectati deloc nici macar sa adminati... dupa ce ca vi-sa dat ocazia sa adminati voi abuzati de comenzi aiurea + numai recalamtii stiti sa faceti si cu asta am incheiat momentan !!
Topic closed !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pentru Voltam#Stefan..   Reclamatie pentru Voltam#Stefan.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie pentru Voltam#Stefan..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie pentru Melc
» Pentru Lucky
» Pentru incepatori
» reclamatie KnP-dee DEE
» reclamatie pt $p!d3r

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: Serverul comunitati VolTeam ! :: Reclamati-
Mergi direct la: