Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Hai sa dam drumu la offtopic :)...

In jos 
+9
bL4ck ang3L
-=aNdReIa*IoAnA=-
2Pac-Apocalypse
[pUnK]^Alx|*ShaDow!
RaZu96
Stefan_Rulsss
summer
Kaze
nTh
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 10:56 pm

baieti ai ca ne mai auzim pe luni Wink numai bine .
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 8:05 am

numai bine Wink
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 6:33 pm

Azi 17.07.2010 s-a realizat recordul de oameni pe server 12 jucatori pe snow ...e o zi mare Smile
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 10:29 pm

au fost 15 daca nu ma insel ...Smile)) sa vazut ca ai tinut tu redirectele on SmileWink ce pot sa spun putem chear sa umplem serverul daca isi fac toti admini treaba si tin redirectele date drumu ... dar na nu vezi nu toti fac ce au zis atunci cand au facut cererea de admin , dar nu e nimic ca o sa ramana fara admin daca nu tin redirecte !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Stefan_Rulsss
Administrator
Administrator
Stefan_Rulsss


Mesaje : 149
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 32
Localizare : voluntexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 12:41 pm

15 oameni cand eram noi doi atunci pe snow ?? ca atunci au fost 12 stiu sigur ..
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 1:05 pm

sau asa ... ma rog nu mai conteaza cum si in ce fel , cconteaza doar ca au fost 15 , si in scurt timp daca tin toti admini redirecte poate sa se umple !!!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 1:18 pm

deci vreau ca astazi toti admini sa ne intalnim pe sv la o ora spusa de voi si toata lumea sa dea drumu la redirecte ca poate poate o sa fim minim 15 pe sv , cu noi admini + redirecte date drumu ...spuneti voi ce ora vreti?!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 19, 2010 7:49 pm

mai ziceti si voi cv [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
RaZu96
Administrator
Administrator
RaZu96


Mesaje : 139
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : VoLunTeXa$

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 12:45 pm

BAIETI b0by92' are probleme cu Pc-u asa k serverul numai este deschis ...cand o sa se re-deschida va spun eu ...
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 3:28 pm

Mda... iar se inchide x( numai asa am pierdut oameni x(X(X(X( daca era sa ramane deschis de prima oara era full acum x( 22/22 dar na mai sunt si unele probleme ... si mai ales ca nu am avut cu cine sa ma combim sa il hostez... singur nu ma bag si oriqm nu vreau pentru ca sa ma bag de unu singur inseamna multa muca si nu am chef de asa ceva .... SPER sa il redeschid saptamana asta si sa gasesc cat mai repede cu cine sa il hostez... Wink

Bafta si sper sa rezolv cat mai repede ...

ps: daca vreti sa parasiti acest server din cauza acestor probleme va rog sa lasati mesaj la anunturi si o sa ma anunte Stefan_Rulss sau KiLL[z0r]
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 7:50 pm

eu nu te parasesc b0bytza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sunt cu tn si la bn si la rau Smile)
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 11:17 pm

nu mai zice nimeni nimic ?Sad
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
[pUnK]^Alx|*ShaDow!
Players
[pUnK]^Alx|*ShaDow!


Mesaje : 46
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Ploiesti

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 11:21 pm

boby vroiam sa dau raspunsul la cererea lu' bakugan dar cred k ai scris mai repede decat mine si ai inchis topicul cand am dat "Trimiteti"..Smile)oricum eram contra!..nu schimba cu nimic decizia luata.
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 11:23 pm

ee ce sa iti fac daca esti incet Razz , deci a facut prea devreme cererea ... sper sa inteleaga si el asta , dak nu intelege e trebaba lui ... nu am cum sa dau marire la saptamana !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 6:50 pm

boss da boss esti ba b0by dete recu .punct
Sus In jos
2Pac-Apocalypse
Players
2Pac-Apocalypse


Mesaje : 79
Data de inscriere : 17/07/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 7:01 pm

boby92 ,nu mam suparat pe pt dar ce mai "familie" intre admini,am fost admin pe servarul dupa care vin eram toti admini intre noi ca frati nu ca aicea,daca incearca cineva sa evolueze ceilanti dau contra......
Hotararea asta cred ca tr sa o ia admini cu grad mai mare EX:boby92,kaze,Stefan_Rulsss_PgL,KiLL[z0r], nu tu [pUnK]^Alx|*ShaDow! nu inteleg care e treaba ta.
Si inca ceva pt boby92 te rog sa ai grija de -=aNdReIa*IoAnA=- sa nu se ia ceilanti admini de ia ca la ce familie e intre admini nici nu mar mira Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
-=aNdReIa*IoAnA=-
Players
-=aNdReIa*IoAnA=-


Mesaje : 18
Data de inscriere : 26/07/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 7:09 pm

Mss BaKuGaN ca imi iei apararea, dar nu inteleg de ce va certati intr-e voi???
Ce aveti de catigat daca BaKuGaN nu a avansat acu si va avansa peste cateva saptamani???
Sau ce aveati de pierdut daca avansa acu???
De ce sunteti asa de raii baieti,ar trebui sa va luati apararea intre voi,nu ce faceti voi acu??? No No No
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 8:18 pm

deci in primu rand am eu grija de andreea Smile) si in al doilea rand nu vrea sa ne parasesti dak incepem sa plecam se duce dreacu popularea serverului. probabil ca pe mn m-ai luat in nume de rau dar probabil nu ma cunosti . sa iti spuna b0by eu rad si glumesc cu toata lumea si nu am nici cel mai mic motiv sa am pica pe tn doar ca la cererea ta mi-am spus parerea . acum nu te poti supara ca nu ai fost acceptat. eu am jucat mai demult pe un server/comunitate renumit/a (games.arena) foarte mult timp ,mai mult de 1 an si eram pregatit sa primesc primul meu admin eream atat de fericit incat saream in sus de bucurie si ce sa vezi ? cand am facut cererea am primit un simplu slot =)) dupa ce am venit cu demo'uri pe forum etc,etc m-au avansat. din pctu meu de vedere faci ce vrei. probabil ca ai observat comportamentul meu pe server vb mereu ca o moara strikta asta mie felul. ai ca nu mai scriu ca ma i-au transpiratiiile.
Sus In jos
[pUnK]^Alx|*ShaDow!
Players
[pUnK]^Alx|*ShaDow!


Mesaje : 46
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Ploiesti

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 10:38 pm

ba ratatule ma enerveziX(X(......

cum dreaq sa intelegi care e treaba mea dak tu pupi lumea in cur pt o marire care nu-si are rostul..esti asa disperat sa cresti in grad
sa sti si tu k nu eu am vrut sa am cuvantul in fatza ta ci boby m-a rugat sa fiu ultimul admin care isi da cu parerea ...il poti intreba sa vezi k eu chiar am zis k nu stiu ce sa zic si nu vreau sa ma bag peste tine dar vorbesti si tu asa sa te aflii in treaba ,oi fi si tu nervos k nu ti-a fost aprobata cererea si sa mai sti un lucru, cuvantul meu nici macar nu a fost luat in considerare pt k nici macar nu am apucat sa votez . Topicul a fost inchis inainte de boby Wink

ps: park tu ziceai k suntem o "familie" ..atunci dc faci diferentza intre noi si zici k eu sunt mai prost? HAI GATA AM INCHEIAT CU TINE DISCUTIA ASTA ORICUM NU AM CE SA SCOT DE LA TINE DE CAND AI VENIT AICI GASESTI CEARTA CU MINE!!!
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 10:49 pm

doh....raule [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
2Pac-Apocalypse
Players
2Pac-Apocalypse


Mesaje : 79
Data de inscriere : 17/07/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 11:02 am

kaze nu mam suparat pe tn,pt ca tiai spus punctul de vedere.
Ba [pUnK]^Alx|*ShaDow! dute draq vz ca nu te baga nimeni in sama,si vrei sa te bagi sg,vz ca nu am chef de tn,disperat esti tu ma,si nu mai incepe cu jicnirile pentru asta ar trebui sa ai ban pe forum,si ratat esti tu ma copil facut pt alocatie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ultima editare efectuata de catre BaKuGaN in Joi Iul 29, 2010 11:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
-=aNdReIa*IoAnA=-
Players
-=aNdReIa*IoAnA=-


Mesaje : 18
Data de inscriere : 26/07/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 11:04 am

Mss kaze I love you I love you I love you Very Happy
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 2:51 pm

eu zic sa incetati cu jignirile ca doar sunteti baieti vaccinati mai bn faceti o conf pe mess cu b0by de fata si va rezolvati problemele Wink
Sus In jos
[pUnK]^Alx|*ShaDow!
Players
[pUnK]^Alx|*ShaDow!


Mesaje : 46
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Ploiesti

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 5:22 pm

lasati-o balta:-j....

Scuze bakugan dak te-am sup cu ceva, scuze carte toata lumea ..o sa vorbesc cu boby sa imi scoata admin si o sa va intelegeti mai bine fara mine aici:(

BAFTA ALL MI-A FACUT PLACERE SA ADMINEZ PE ACEST SERVER [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !!!
Sus In jos
2Pac-Apocalypse
Players
2Pac-Apocalypse


Mesaje : 79
Data de inscriere : 17/07/2010

Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 6:35 pm

Mai [pUnK]^Alx|*ShaDow! eu mam suparat pe tn ca mai jicnit,eu nu am nimik de impartit cu tn nu stiu de ce tu ai mereu ceva de comentat la adresa mea.
Nu tr sa iti scoti adminul, deabia neam strans si noi cativa admini pe servar si eu speram sa-l facem un servar populat.(Scz daca team suparat)nu e bn fara tn e rau fara tn ca un admin in plus inseamna ca avem mai multe sanse sa facem un servar de renume.
NUTI SCOATE FRATE ADMINUL Sad
kaze nu cred ca mai e nevoie de vreo conf pe mess eu iam spus tot ce am avut de spus fata de
[pUnK]^Alx|*ShaDow!.
Eu sper ca [pUnK]^Alx|*ShaDow! sa fie de acord sa ne impacam. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa dam drumu la offtopic :)...   Hai sa dam drumu la offtopic :)... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai sa dam drumu la offtopic :)...
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Despre Offtopic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: ~Diverse~ :: ~Offtopic~-
Mergi direct la: