Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 8:12 pm

Deci eu nu o sa mai redeschid sv din cauza problemelor la hostul actual... cand o fi sa dau drumu iar singur la server o sa fie atunci cand o sa-l bag la o firma profesionista de host DAR deocamdata am ajuns la un acord cu un bun tovaras si owner la alt server si am zis asa , toti admini (ma rog aproape toti ) o sa-si primeasca adminul pe serverul lui + eu sa fiu owner ... dar nu veti primi adminul si nu il veti pastra decat daca o sa aveti activitate pe server / forum si veti tine redirecte , fara lucrurile astea o sa primiti remove fara discuti ca omu are admini si nu m-ai are nevoie deokmdata de alti... dar eu nu vreau sa va las "cu, curu in balta" si sa va amagesc cu adminul pentru o sapt doua cat a ti avut pe e0s.sytes.net ...
Deci eu zic sa aveti activitate pe acest forum k o sa las reply in acest topic cu cei care vor fi mutati ca admini pe serverul ala ....


Cei care nu sunt deacord cu ceea ce vreau sa fac sa lase reply aici ,sau cei care nu vor admin.... M-AI BINE ZIS nu va convine ceva lasa ti reply in acest topic !!!



Ultima editare efectuata de catre b0by92' in Lun Iul 26, 2010 11:21 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 9:43 pm

eu vreau sa adminez in continuare Razz oricum pe mn cunosti ca admin,cum ma comport..... e.t.c oricum cativa din admini parerea mea e ca nu prea au trb cu acest lucru sunt mici (ca varsta) si mai au multe de invatat ,eu le propun sa joace mixuri,orice sa se bage la cupe nush vad ei si dupa ce isi fac cat de cat o exp sa aibe pretentii la admin parerea mea acum sa nu fiu luat in nume de rau Smile eu asa vad lucrurile probabil ca voi deranja pe cativa dar asta este realitatea.
O zi buna.
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 9:56 pm

Kaze a scris:
eu vreau sa adminez in continuare Razz oricum pe mn cunosti ca admin,cum ma comport..... e.t.c oricum cativa din admini parerea mea e ca nu prea au trb cu acest lucru sunt mici (ca varsta) si mai au multe de invatat ,eu le propun sa joace mixuri,orice sa se bage la cupe nush vad ei si dupa ce isi fac cat de cat o exp sa aibe pretentii la admin parerea mea acum sa nu fiu luat in nume de rau Smile eu asa vad lucrurile probabil ca voi deranja pe cativa dar asta este realitatea.
O zi buna.


tu dc crezi k am zis mai sus ca nu toata lumea va avea adminul mutat daca e sa fac chestia aia ? acolo varsta minima de admin cred ca o sa o pun de 15-16 ani ...dar sa vedem acum ce o sa fac ..
Totusi nu mi place ideea dar da din cauza unuia suferim toti ... (ps: razule nu te supara da asta e adevaru ...)
app kaze dar ce e cu tine de ai venit pe sv asta?Smile nu mai merge treaba pe high ?
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
summer
Players
summer


Mesaje : 39
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Tecuci

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 7:46 pm

Shi eu vreau sa am admin in continuare
dar treaba e k aklo varsta e de 15-16 ani eu am 12 spre 13 Very Happy
Sus In jos
DeCyBeL
Players
DeCyBeL


Mesaje : 7
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 28
Localizare : tecuci

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 10:21 am

si eu vreau admin si eu stiu ce este ala un admin pt ca si eu am servar si am activitate in fiecare zi si vin foarte multi pe el .........eu vreau sa am admin in continuare si vreeau upgradez candva...eu siu bine ce sa fac cu adminul de exemplu un admin dde pe darkbit mia dat ban ca iam zis ca sta la panda si macar daca imi dadea slay sau gag dar in fine eu nu voi fi asa...eu vreau sa ajung la fel de bun ca boby fiindca este foarte bun Mad:x bft
Sus In jos
DeCyBeL
Players
DeCyBeL


Mesaje : 7
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 28
Localizare : tecuci

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 10:22 am

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 10:27 am

buei copile tu nu ai auzit ca nu ai voie double post,ti-ar trebuii un warn Wink
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 12:42 pm

Am redeschis sv .... este tinut de DeCyBeL pana rezolvam cu hostul si pana se strange lume , puteti sa va conectati cu e0s.sytes.net sau cu ip 94.176.110.16 , ce pot sa spun bafta la frage si sa ne vedem pe server
@DeCyBeL nu mai face dublu post!!!!

Ps: ce i care aveti redirectele vezi intrati in REDIRECT e0s.sytes.net / cstrike / addons / amxmodx / configs / amxx.cfg( deschideti cu notepat si la ip acolo schimbati asa stergeti vechiul ip 94.177.78.55 si bagatil pe cel nou
94.176.110.16 asta ca sa nu le luati din nou . IAR cine nu are redirectele sa le ia de la redirecte k le am updatat acum !!!!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
DeCyBeL
Players
DeCyBeL


Mesaje : 7
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 28
Localizare : tecuci

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 8:31 pm

intrati pe e0s.sytes.net ca sa redeschois serverul
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 1:03 pm

FRATILOR AM REVENIT LA VECHIUL HOST !!!!!!!! 94.177.78.55:27015 O SA RAMANA LA HOSTUL ASTA PANA CE O SA GASIM O FIRMA DE INCREDERE LA CARE SA L HOSTAM SI DEJA AM VORBIT SA REZOLVAM ODATA PROBLEMA ASTA ... PRIMA LUNA IN CARE O SA L DUCEM LA FIRMA ACEEA SV O SA FIE DE 18 DE PLAYERI SI DAK MERGE TREABA O SA L MARIM !!!
DECI SV O SA RAMANA DESCHIS LA IP-UL ASTA 94.177.78.55:27015 PANA O SA-L DUCEM LA FIRMA RESPECTIVA
Adminele au ramas aceleasi numai ca DeCyBeL va avea gradul de helper din acest moment !!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 1:28 pm

bun.ma bucur ca ai rezolvar problema Wink
Sus In jos
summer
Players
summer


Mesaje : 39
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Tecuci

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:51 pm

bin.e b0by Smile
DeCyBeL e helper dar eu nu sunt administrator?
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:54 pm

nu o sa fi administrator pana nu o sa vad k postezi la evidenta redirecte , dar nu in bataie de jok ! dak mai postezi odata in bataie de joc iti dau remove la admin asa usor cum ti l am dat ! SPER K MAM FACUT INTELES
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 10:47 pm

DeCyBeL a primit remove la admin dupa ce am aflat ca mai avea admin pe alt server , si pe serverul ala putea sa tina redirecte si sa fie activ pe sv + forum insa pe acesta nu putea ... In urma unor certuri pe Y!M ,injurii aduse de el catre mine si altele , am ajuns la concluzia ca este doar cu copil de 12 ani facut numai pentru ALOCATIE sau mai bine zis un avort nereusit .... In urma acestor lucruri am ajuns la concluzia ca trebuie sa i dau ban ceea ce am facut si pe server si pe forum !!!

ANUNT: cine stie ca mai are admin pe alt server inafara de acesta , sa faca un topic la categoria ANUNTURI in care sa spuna ca renunta la admin + motivul ,EX: Salut sunt b0by92' si renunt la admin din motivul ca mai am pe un alt server si ala imi place mai mult decat asta ...are mai multi playeri.. vedeti voi ce scrieti , INAFARA de asta am hotarat sa mut serverul la o firma profesionista si sa vedem poate il bag si intr-o comunitate ... cert e ca , daca o sa fac chestia asta admin nu vor mai avea decat cei cu varsta minima de 15 ani !!!

Atat am avut de spus si daca voi credeti ca am gresit cu ceva lasati un reply aici daca nu , nu va chinuiti sa postati !!!
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 11:20 pm

TOPIC INCHIS ! Mutat la recicle bin !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!   ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
ANUNT IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT!
» ANUNT IMPORTANT pentru ADMINI !!!
» Tin sa va anunt
» ANUNT IMORTANT pentru ADMINI !!!
» IMPORTANT!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: ~Cos gunoi~ :: ~Cos gunoi~-
Mergi direct la: