Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Bun venit vizitatorule!
Iti multumim ca ai ales acest server si garantam ca alegerea ta nu este gresita!
O zi buna in continuare!
Bun venit! Welcome!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit! Welcome!

RADIO KISS FM
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bun venit!

 

 Propuneri legate de servar

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 8:16 am

boby92 ar trebui sa pui inca un now TOPIC cu comenzile "amx" ale servarului pt ca majoritatea pe care le foloseam pe celelante servare aici nu merge........si ar fi bn daca sar pune un TOPIC cu ele sa le poate downloanda toti admini(si restul e OK) [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 8:34 am

dc download parerea mea ca se pot invata ff usor da in fine .....in orice caz este bine venit un asemenea topic pt ca sunt multi care nu cunosc amx'ul si le-ar fi de folos Wink
Sus In jos
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 8:58 am

Vreau niste pareri.......ce ziceti de imaginea asta [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Merge sa fie "emblema" servarului ???
Astept pareri [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 9:17 am

Kaze nu ca nu stiu comenzile "amx" pt ca am experienta 3 ani ca admin dar servarul asta le are diferite unde am fost admin la jucatori codati le dateam "amx_banshot" si avea ban si in acelasi timp i se facea si doua poze daca era curat le punea pe forul.....
Sus In jos
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 10:07 am

deci in primul rand nu mai face double post, exista comanda EDIT si in al doilea rand aici pe server sunt comenzile default unde le gasesti pe majoritatea serverelor care se respect de ex pt ban este : amx_banip nume timp reason
[EDIT]: Bogdane referitor la amx_banshot =)) numai pot de ras Smile) deci tuu primadata ii dai banip si dupa saracu dak vrea sa joaca sa pune pozele pe forum Smile) e dea dreptu hilar Smile) ai ca ai fost tare miam dat seama imediat de nivelul serverului acela de cs pe care admineai tu....inca o data nu ma lua in nume de rau Wink
Sus In jos
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 9:05 pm

kaze unde am adminat eu ii dateai jucatorului suspect de cod(sau codat)amx_banshot si el trebuia sa puna pozele pe forum daca nu le pune nu mai avea ce cauta pe servar lol!
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 9:31 pm

BoGdAn a scris:
kaze unde am adminat eu ii dateai jucatorului suspect de cod(sau codat)amx_banshot si el trebuia sa puna pozele pe forum daca nu le pune nu mai avea ce cauta pe servar lol!


da ma eu stiu ce zici tu ...exista plugin special de ban cu cateva cvaruri ....dupa ce i ai dat ban ii apare in consola ceva de genu
Tocmai ai primit ban pe sv ........ de la adminul ....
Timpul: 12313123
Motivul: .....
Pentru o cerere unban intra pe forumul ... si posteaza pozele la cereri unban.

Eu cred ca la pluginul ala se refera bogdan Wink
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 6:59 pm

da boby92 la pluginul ala ma referam,zic ca e mai bun pt ca vede jucatorul in poza si adresa forumului unde sa posteze pozele(parerea mea este ca ar fi folositor)sasi mai dea si alti admini cu parerea
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 8:24 pm

nu trebuie sa si mai dea nimeni cu parerea pentru ca am pus pluginul acum o ora pe server si o sa intru acum sa l testez ! dupa ce o sa l testez o sa revin cu un edit la acest reply in care o sa va spun cum a decurs testul ....
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
Kaze
Players
Kaze


Mesaje : 152
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 8:34 pm

bai fratilor acel plugin dupa parerea mea este total aiurea te doare capu sa dai amx_ss 3 nume ii ceri idu vezi pozele si dupa iei decizia corecta in pnm mi se pare aiurea acest plugin ..... [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Sus In jos
BoGdAn
Players
avatar


Mesaje : 36
Data de inscriere : 29/06/2010

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 8:52 pm

MEN DACA E AIUREA ACEST PLUGIN DE CE SA MAI FACUT SECTIUNEA BAN/UNBAN???
DACA LE CEREM POZELE PE MESS...PAREREA MEA SPER SA NU MIO IEI IN NUME DE RAU KAZE....
SI TE ASTEPT CU EDIT b0by92 CU PARERE LA PLUGIN
Sus In jos
nTh
Administrator
Administrator
nTh


Mesaje : 406
Data de inscriere : 27/12/2009
Varsta : 32
Localizare : VolunTexas

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 9:44 pm

deci va certati degeaba ....
@ Kaze pluginul este facut pentru ce i care primesc direct ban , fara sa li se mai faca poze .. e acest plugin inainte sa dea ban faci 2poze si in plus ii spune omului in consola ca a primit ban de la cutarescu , motiv ..si durata si inafara de asta ii mai spune PENTRU UNBAN VIZITEAZA FORUMUL NOSTRU [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]


Oriqm l am testat si nu e bun , asadar il voi scoate dupa server .... inainte sa dati ban faceti 3-4 poze sau demo !!
Chear acum o sa fac o categorie pe forum in care sa se posteze toate banurile , dak vad in logouri un ban si pe forum nu e postat va scad gradul la admin sa fim intelesi !
Sus In jos
https://volteam-cs.forumgratuit.ro
RaZu96
Administrator
Administrator
RaZu96


Mesaje : 139
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : VoLunTeXa$

Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 1:41 pm

Care nu stie comenzile amx.. scrieti in consola amx_help ... si o sa le vedeti Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri legate de servar Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri legate de servar   Propuneri legate de servar Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri legate de servar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri legate de forum !!!
» Propuneri legate de server!!!
» Propuneri!!!
» Harti noi pt servar
» Cine vrea sa vina pe alt servar???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit! Welcome! :: ~Cos gunoi~ :: ~Cos gunoi~-
Mergi direct la: